2 grudnia 2015

Czy to już koniec promocji bankowych? Co zrobić, aby zarabiać na bankach co najmniej do połowy 2017 r.?

To już koniec promocji bankowych oferujących moneyback, czyli zwrot za płatności kartą! Takie sensacyjne wiadomości można było wyczytać w internecie trzy lata temu. To samo różni eksperci wieszczyli dwa lata temu i rok temu. I co? I nic. Nadal można zarabiać na bankach!

Jednak trzeba przyznać, że coraz czarniejsze chmury zbierają się nad bankami. Z jednej strony banki składają się na Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG), który gwarantuje depozyty do kwoty 100 tys. EUR i w przypadku upadku SKOKów lub banku wypłaca środki klientom tych instytucji. Ostatnio np. głośno jest o upadku spółdzielczego SK Banku. Z drugiej strony szykuje się uderzenie w banki w postaci podatku bankowego. Dodatkowo nie wolno zapominać, że cały czas nierozwiązany został problem kredytów hipotecznych we frankach.

To wszystko powoduje, że realnie można obawiać się o to, że promocje bankowe, na których można zarobić zostaną mocno ograniczone. Ale jest i dobra wiadomość: już dziś możemy zapewnić sobie aktywne korzystanie z promocji bankowych aż do połowy 2017 r. 

Przedstawiam dwie promocje, moim zdaniem bardzo dobre, dzięki którym przez cały przyszły rok (a nawet dłużej) możemy cieszyć się z zarobków na bankach. Nie są to okazje typu weź 100 zł i zamknij konto ale oferują bardzo przyzwoity zarobek w dłuższym okresie czasu.

Zachęcam do przeczytania całego wpisu i zapoznania się z regulaminami promocji. Promocje, które opisuje w tym artykule to:
 1. Konto w T-mobile Usługi Bankowe (Alior Bank) z 5% zwrotem za zakupy
 2. Konto w Credit Agricole, dzięki któremu można zyskać do 1 000 zł


Zwrot 5% za zakupy od T-Mobile Usługi Bankowe (Alior Bank) 


Kto może być uczestnikiem promocji?


Generalnie każdy - nowi klienci i osoby posiadające już konto w T-Mobile Usługi Finansowe lub Aliorze. Zgodnie z regulaminem promocji jej uczestnikiem może być osoba, która:
 • Posiada rachunek T-Mobile konto w PLN i kartę debetową
 • Wyrazi i nie odwoła zgodę marketingową na przetwarzanie danych w celach marketingowych.
 • Wyrazi i nie odwołała zgodę na weryfikację historii zobowiązań (BIK, Bankowy Rejestr oraz biura informacji gospodarczej). Najprawdopodobniej bank będzie chciał sprawdzić naszą wiarygodność kredytową, aby zaproponować nam produkty kredytowe, z których oczywiście nie musimy korzystać. 
Zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na weryfikację można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.

W przypadku rachunków otwartych przed 2 listopada 2015 roku, aby wziąć udział w promocji należy wyrazić chęć skorzystania z Promocji w Contact Center.

Co trzeba zrobić? 


Otworzyć konto oraz zapewnić w danym miesiącu wpływ (z innego banku) na rachunek w łącznej kwocie co najmniej 2.000 zł lub wpływ wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS lub wpływ w łącznej kwocie co najmniej 2.000 zł z rachunku firmowego w T-Mobile Usługi Bankowe. Co jeszcze? Nic. Można już przystąpić do płacenia za zakupy.

Ile można zyskać?


Bank zwraca 5% transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą (i rozliczonych) w danym miesiącu ale nie więcej niż 25 zł. Jak więc łatwo policzyć przy miesięcznych płatnościach kartą na kwotę 500 zł bank zwróci 25 zł najpóźniej do 15-go dnia następnego miesiąca.
 
Regulamin promocji określa, że zwrot jest przyznawany za transakcje bezgotówkowe, a więc również te dokonane w internecie. Z promocji wyłączone są jedynie transakcje dokonane w kasynach oraz zakładach  bukmacherskie i im podobnych oraz za usługi finansowe, usługi transportowe, a także płatności u brokerów ubezpieczeniowych i za przekazy pieniężne.

Czy są jakieś opłaty?


Konto prowadzone jest bez opłat – bez żadnych warunków. Opłata za kartę wynosi 6 zł ale przy transakcjach za co najmniej 200 zł nie jest pobierana, a w końcu po to warto przystąpić do promocji, żeby płacić kartą więc uniknięcie opłaty nie powinno być trudne ☺

Do kiedy obowiązuje promocja?


Do odwołania ale bank poinformuje nas o zakończeniu promocji nie później niż 2 miesiące przed zakończeniem promocji.

Podsumowując, jest to bardzo dobra oferta dla osób, które chcą korzystać z okazji ale niekoniecznie chcą zmieniać rachunek na który wpływa ich wynagrodzenie. Wydając 500 zł miesięcznie w prosty sposób można odzyskać 25 zł.  


>>> Kliknij, aby założyć konto w T-mobile Usługi Finansowe 
i otrzymyć zwrot 5% za dokonane zakupy <<<
 
Przed skorzystaniem z promocji zachęcam do zachęcam do zapoznania się z regulaminem promocji.


Jesteś gotowy na 1000 zł od Credit Agricole?


Kolejna bardzo ciekawa promocja w ramach której bank oferuje 1.000 zł. Brzmi nieźle ale od razu zaznaczę, że ten tysiak możemy zyskać łącznie w ciągu 18 m-cy. Długo? Z jednej strony tak ale z drugiej, jeśli ktoś nie chce skakać z banku do banku, a przymierza się do zmiany rachunku i chciałby zacząć zarabiać na bankach to ta oferta jest dla niego idealna. Ta promocja tylko na pierwszy rzut oka jest skomplikowana ale gdyby się wczytać w szczegóły to może być naprawdę opłacalna.


Kto może zostać uczestnikiem promocji?


Tylko nowi klienci. Zgodnie z regulaminem promocji uczestnikiem nie może być:
osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy lub w dowolnym terminie przed datą rozpoczęcia Promocji była Uczestnikiem" poprzednich promocji („Jesteśmy/Jesteś gotowy”)

Co trzeba zrobić? 


Aby skorzystać z oferty należy otworzyć rachunek poprzez internet lub telefon oraz nie wyrazić sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną podając numer telefonu komórkowego oraz adres email, a także zapewnić stałe wpływy na konto (wynagrodzenie lub deklaracja przekazywania co najmniej 1.500 zł miesięcznie).

W przypadku gdyby przez dwa miesiące kalendarzowe zadeklarowane środki nie wpłyneły na konto to automatycznie tracimy prawo do dalszych premii.

Ile można zyskać?

 • 100 zł za pierwszy wpływ na konto zadeklarowanej kwoty w miesiącu następnym po miesiącu otwarcia rachunku
 • 100 zł za przeniesienie konta, na które wpływa wynagrodzenie poprzez pełnomocnictwo złożone w placówce banku (spróbować można ale bardzo często takie przenoszenie kont nie działa, z reguły z powodu niezgodności podpisu w banku, z którego konto jest przenoszone)
 • 5% opłat za rachunki za energię, wodę, gaz, telefon, TV i Internet (maksymalnie 16,67 zł miesięcznie). Wcześniej należy zgłosić do banku te rachunki, które będziemy opłacać - maksymalnie 20. Można to zrobić w serwisie internetowym lub telefonicznym. 
 • 50% wartości środków przekazanych na Rachunek Oszczędzam za pomocą usługi CAsaver (ale nie więcej niż 27,77 zł miesięcznie). Już wyjaśniam o co chodzi. W ramach promocji otwieramy oprócz zwykłego konta również Rachunek Oszczędzam i aktywujemy usługę CAsaver. Usługa ta polega na zaokrąglaniu kwot tranasakcji dokonywanych kartą i przekazywaniu tych zaokrągleń automatycznie na Rachunek Oszczędzam. Kwotę zaokrągleń wybieramy sami z trzech opcji do wyboru: 50 groszy, 1 zł lub 5 zł.Jeśli ustawimy zaokrąglenie np. do 5 zł i dokonamy transakcji na 31 zł to 4 zł automatycznie zostanie przekazane na konto oszczędnościowe. Połowę tych środków (ale nie więcej niż 27,77 zł miesięcznie), które uzbieramy w ten sposób bank nam doda na konto oszczędnościowe.

Czy są jakieś opłaty?


Opłaty są uzależnione od konta osobistego, Jeżeli jesteś w wieku do 27 lat to nie masz się nad czym zastanawiać i wybierz 1 Konto. Jeżeli jesteś nieco starszy to najlepszym rozwiązaniem będzie konto PROSTOoszczędzające PLUS, które przy wpływach na konto w wysokości 1.500 zł/m-cznie i transakcjach na 500 zł/m-cznie gwarantuje brak opłat:

rodzaj konta1 Konto (do 27 roku życia)Konto PROSTOoszczędzające Konto PROSTOoszczędzające
PLUS
Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM
prowadzenie konta0,00 zł4,90 zł9,90 zł14,90 zł
wymagany wpływ na konto, aby było prowadzone bezpłatnien/dn/d1500 lub
1 000 zł
(do 30 roku życia)
10 000,00 zł
opłata za używanie karty2,90 złn/d7,90 złn/d
wymagana kwota transakcji bezgotówkowych, aby karta była bezpłatna 1,00 złn/d500 zł
+ w/w wpływ na konto
n/d

Na co trzeba zwrócić uwagę?


W przypadku wypowiedzenia Umowy Konta przez Uczestnika w okresie do 18 miesięcy od dnia otwarcia Konta Bank ma prawo obciążyć Uczestnika równowartością przekazanych Premii. Z jednej strony jest to niezbyt wygodne dla chętnych do zarabiania na bankach ale z drugiej strony, dla tych którzy pochodzą do zarabiania na bankach długoterminowo oznacza to, że przez 18 m-cy będziemy korzystać z bardzo przyzwoitej promocji bankowej.

>>> Kliknij, aby założyć konto w Credit Agrciole i zarobić nawet do 1.000 zł <<<

Więcej o tej promocji możecie przeczytać w Regulaminie promocji.  


To nie jest wpis sponsorowany. Nie mam żadnych korzyści z opublikowania tego wpisu. Po prostu oferty te są na tyle dobre, że z czystym sumieniem polecam je i Tobie. Jeśli uznasz, że przedstawione oferty są odpowiednie także dla Ciebie i założysz konto korzystając z zamieszczonych na tym blogu linków to ja otrzymam za to wynagrodzenie. Ciebie to absolutnie nic nie kosztuje.
Korzystam z programu afiliacyjnego Comperialead.pl i za każde założone konto z wniosku pochodzącego z linków zamieszczonych na tej stronie otrzymuje wynagrodzenie. Jeżeli złożyłeś wniosek korzystając z zamieszczonych na mojej stronie linków to bardzo serdecznie dziękuję. :-)


foto

54 komentarze:

 1. mam nadzieję, że dalej nic się nie mieni. korzystam z t mobile ub i musze przyznać ze wcześniej nigdy nie korzystałem z konta na których moglam "zarabiac", wiadomo ze to nie sa duze pieniadze ale zawsze to jest coś i dalej nie mogę się nadziwić tak dobrą promocją

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda, że to miłe gdy to bank płaci nam zamiast my bankowi? :-)

   Usuń
 2. Bardzo fajna opcja, szczególnie gdy płacenie kartą staje się o wiele przyjemniejsze i szybsze niż męczenie się z gotówką. Płatności zbliżeniowe są świetne. Chętnie pozbyłbym się drobniaków z kieszeń gdybym tylko mógł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz będzie coraz ciężej złapać fajną ofertę w banku. Ta w Agricole wygląda ciekawie. Zawsze to 1000 zł więcej, a że trzeba poczekać kilka miesięcy to co? Wiele osób ma konta gdzie nie dostają żadnych profitów i tak przez parę lat. Podoba się mi ten wpis.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że są takie oferty, dzięki którym klienci mogą poczuć się szanowani przez bank, z którego usług korzystają. Dla banku to niewiele, ale każdy klient jest zadowolony, kiedy uda mu się coś dodatkowo oszczędzić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja korzystam z konta w Credit Agricole, całkiem fajne zwroty za zakupy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W jakim banku dostaniemy najlepszy zwrot za zakupy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy wpis. Oferty bankowe różnią się od siebie, w związku z tym każdy rachunek będzie nam oferował co innego. Ta oferta wygląda naprawdę fajnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jestem przekonana czy w praktyce oprocentowanie było faktycznie takie wysokie. Nigdy nie korzystałam z takich promocji bankowych.

  OdpowiedzUsuń
 9. A czasem warto spróbować, mi to się bardzo opłaciło, akurat podobną złapałem niedawno.

  OdpowiedzUsuń
 10. Również nie jestem do tego przekonany, w ogóle staram się nie brać żadnych pożyczek, ale jeśli już to jakieś szybkie chwilówki, które wiem że zaraz spłacę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z perspektywy czasu, widać że promocji nadal nie brakuje.. Problem mogą jedynie te osoby które korzystały już z promocji u większości z banków a jak wiadomo większość tego typu promocji dotyczy wyłącznie nowych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie możemy oczekiwać, że promocje bankowe będą trwać wiecznie. To tylko tymczasowy sposób zarobienia czy oszczędzenia paru złotych. Na dłuższą metę jest to jednak niemożliwe.

  OdpowiedzUsuń
 13. Promocje bankowa były, są i będą. Ciągle wymyślają inne po to, żeby przyciągnać klientów. Wracając do postu, bardzo mi się podoba sposób w jaki został napisany. Lubię takie zestawienia bo wtedy wszystko jest przejrzyste i często jest pomocne podczas wyboru. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. Każdy bank co jakiś czas proponuje nowe oferty. Powyższa prezentuję się naprawdę obiecująco. Fajne jest to, ze bank potrafi zadbać o klienta. Osobiście wolę płatności kartą bo jest to po prostu wygodna opcja dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo dobry artykuł. Dużo przydatnych i pomocnych informacji. Wiedza taka jest szczególnie ważna przy wybieraniu konta bankowego. Fajne zestawienia :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Dzięki za takie promocje. Powinienem częściej z nich korzystać!:) Finanse

  OdpowiedzUsuń
 17. Niezwykle pomocny artykuł. Jest w czym wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 18. Super, ciekawa jestem czemu tak straszą brakiem możliwości zarobienia na koncie bankowym. Ja się takimi rzeczami nie przejmuję, bo mam swoją bardzo dobrą ofertę bankową. W razie problemów finansowych korzystam ze sprawdzonej firmy udzielającej pożyczek. Pożyczki internetowe można wziąć szybko i spłacić w wygodnej ratalnej formie. Nierzadko można trafić na promocję z niskim oprocentowaniem.

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam, z tymi bankami to jest bardzo różnie i zarobić niełatwo.Jednak zwróciłem uwagę na fajne zestawienia finansowe, wszystko widać dość przejrzyście, wiele można skorzystać, fajny blog.Trzeba przyznać, że wszystko jest tu precyzyjne i przystępnie wytłumaczone, a to jest duży plus.Jednak na dłuższą metę nie da się zbyt wiele zarobić na tego rodzaju inwestycjach.Na rynku jest sporo różnych możliwości.Co sądzicie o innych możliwościach zarobku np.o inwestowaniu w wyroby Mennicy Polskiej?Myślę tu o metalach szlachetnych srebrze czy sztabkach złota https://www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne/sztabki-zlota-katalog Szukam różnych form inwestowania i zarobku bardzo chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą na ten temat.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 20. Kiedyś najlepszym kontem było alior sync z 5% zwrotem za zakupy ale od czasu jak zmieniło się w tmobile bankowe to jest już bardzo słabym kontem. Obecnie wszystkie banki teraz strzyżą swoich klientów na kontach w postaci dodatkowych opłat, wymagane są jakieś płatności kartą itd.

  OdpowiedzUsuń
 21. Promocje bankowe dalej aktualne. Banki cały czas proponują nowe oferty.

  OdpowiedzUsuń
 22. Dokładnie tak, promocji bankowych nie brakuje na każdym kroku, szczególnie tych w ramach których otwiera się kartę kredytową czy konto osobiste.

  OdpowiedzUsuń
 23. Niektóre banki mają bardzo ciekawe promocje.

  OdpowiedzUsuń
 24. Nadal coś można wyhaczyć...tylko trzeba zmieniać bank co kilka miesięcy :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Ciekawy artykuł. Promocje bankowe były i zawsze jakieś będą :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Promocje bankowe zawsze były i myślę że nadal będą, gdyż te instytucje nie mogą pozwolić sobie na zastój. Ja jednak mimo wszystko do opłat korzystam z systemów przelewów online https://www.cashbill.pl gdyż wiem, że moja płatność na pewno będzie szybko zaksięgowana i dojdzie na czas.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak się kończą jedne promocje to za jakiś czas pojawią się kolejne, nie ma czym się stresować.

  OdpowiedzUsuń
 28. Dla tych, którzy potrzebują środków na pożyczkę na kapitał biznesowy i inne odsetki, - kredyt zaczyna się od 10 tys. Do 1 mln, aby uzyskać więcej informacji kontaktowych. [Atlasloan83@gmail.com, WA / Hangout +1(443)345-9339] szybki i łatwy proces. Najdłuższy płyn 10 minut

  OdpowiedzUsuń
 29. Jeśli chcecie wziąć pożyczkę bezpiecznie i nie wiecie jak szukać to na pewno porady na http://pulagotowki.pl/ Wam w tym pomogą. Jest o kredytach przez sieć i konsolidacji już posiadanych pożyczek.

  OdpowiedzUsuń
 30. Promocje były są i będą...nawet dzisiaj w 2019 :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Promocji jest sporo i pojawiają się średnio co kilka tygodni. To świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. O promocjach łatwo dowiedzieć się czytając blog http://wachlarzkredytow.pl/

  OdpowiedzUsuń
 32. Cenne informacje, o których warto pamiętać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 33. To prawda. Wszędzie można znaleźć źródło dodatkowych oszczędności czy zarobku. Bo właśnie takim źródłem może być bankowe konto, lokata, czy nawet chwilówka. Co potrzeba żeby się wzbogacić? Zapału do dociekliwego sprawdzania opcji i przyswajania dodatkowej, finansowej wiedzy:)

  OdpowiedzUsuń
 34. Nie w tym roku to w kolejnym, takich promocji jest sporo zawsze. Teraz szczególnie jak konkurencja rośnie, banki się muszą o klientów bardziej starać.

  OdpowiedzUsuń
 35. Tego typu promocje nigdy nie znikną, bo wśród banków rośnie konkurencja, więc muszą walczyć o klientów. Inne instytucje finansowe, takie jak firmy pożyczkowe, też mają w swoich ofertach wiele ciekawych opcji, z których nowi klienci chętnie korzystają.

  OdpowiedzUsuń
 36. Myślę, że takie promocje są opłacalne dla obu stron. Klient jest zadowolony, bo jego finanse są w dobrym stanie, a bank czy firma pożyczkowa zyskuje jego zaufanie, dobrą opinię i większe prawdopodobieństwo, że klient wróci.

  OdpowiedzUsuń
 37. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że wsród banków rośnie konkurencja. Jest ich coraz mniej na rynku, duże pochłaniają te mniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 38. A ja uważam, że w wielu momentach można korzystać z przeróżnych ofert banków i dalej są one korzystne, tylko trzeba po prostu wiedzieć, na co trafić. Ofert jest wiele i są one naprawdę bardzo różne, więc korzystajcie sobie, jeśli tylko jest możliwość i Wasza chęć.

  OdpowiedzUsuń
 39. Świetny artykuł. Bardzo przydatna wiedza.

  OdpowiedzUsuń
 40. Uwielbiam odwiedzać Twojego bloga, ponieważ dodajesz naprawdę ciekawe wpisy. Myśle, że wiele osób jest pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 41. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 42. A tymczasem w 2019 roku promocje bankowe ciągle mają się mocno i jest ich bardzo dużo. Mankament to wykluczenia dla byłych klientów, choć i one różne bywają. Czasem karencje są dłuższe, ale czasem i da się wychwycić jakieś fajne, krótkie (do roku).

  OdpowiedzUsuń
 43. W zasadzie w każdym okresie znajdą się jakieś promocje w usługach finansowych, ale są okresy w roku, które są dla nas dużo bardziej opłacalne

  OdpowiedzUsuń
 44. Co prawda jest już w zasadzie końcówka 2019 a nie 2017, ale to w zasadzie nieistotne w tym co chce napisać. Przecież przez cały rok pojawiały się jakies promocje bankowe, nie widzieliście ich?

  OdpowiedzUsuń
 45. Teraz to nas niestety inflacja zje... Prędzej stracimy niż zyskamy na naszych oszczędnościach.

  OdpowiedzUsuń
 46. Skoro mowa o bankach to ja chętnie sprawdzę sobie informacje na temat tego, jak wygląda kredyt hipoteczny deweloperski. Bardzo zależałoby mi na pięknym mieszkaniu, które widziałam u dewelopera https://vantage-sa.pl/ i powiem, że byłoby to coś idealnego dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 47. Interesujące informacje można znaleźć na Twoim blogu. Czekam na kolejny artykuł, który zainteresuje mnie tak samo jak poprzednie.

  OdpowiedzUsuń
 48. Ja chyba zdecyduję się na pożyczkę bo zabrakło mi kasy. Czytałam o chwilówkach na stronie https://www.interaktywna.pl/internet/chwilowki-przez-internet-wniosek-i-splata-pozyczki/ i wcale nie wydaje mi się to rozwiązanie jakieś straszne :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Zamiast promocji bankowych może spróbować zacząć inwestować?
  Tutaj znajdziecie dobry blog o inwestowaniu, znajdziecie tu wiele porad na start

  OdpowiedzUsuń
 50. Promocji bankowych jest nadal wiele. Na różnych forach można znależć poradniki jak można na tym zarobić 2tyś w 1 dzień ciekawe jak z tego sie rozliczyć i czy warto sprzedawać swoje dane dla banków
  Księgowość internetowa

  OdpowiedzUsuń