O blogu

Kim jestem?


Cześć, nazywam się Tomek. Nie jestem doradcą finansowym ale od kilku lat, dzięki rozsądnemu podejściu do finansów osobistych, pieniądze nie uciekają mi przez palce. Choć uczciwie przyznam, że nie zawsze tak było, o czym możesz przeczytać tutaj. Chciałbym podzielić się z Tobą takim właśnie podejściem do finansów, które nie wymaga poświęcania zbyt wiele czasu ale gwarantuje rozsądne gospodarowanie swoimi finansami. 

O czym jest ten blog?

Ten blog jest o tym, jak rozsądnie gospodarować finansami osobistymi nie poświęcając na to zbyt wiele czasu. Innymi słowy mówiąc o finansach dla ludzi zabieganych, żyjących w biegu. Temat finansów osobistych wciąż wielu osobom sprawia trudności. I nic dziwnego bo nie uczą o tym (niestety) w szkole ani na studiach. Większość z nas kompletnie nie interesuje się swoimi finansami. A kto, jeśli nie my sami powinien się tym zainteresować?

Dlaczego warto czytać Finanse w Biegu?

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę o finansach, jeśli chciałbyś wiedzieć jak:
  • skutecznie zarządzać swoimi finansami?
  • wyjść z długów i zacząć systematycznie oszczędzać?
  • wybrać najkorzystniejszą ofertę rachunku, konta oszczędnościowego, lokaty?
  • wybrać najlepszy kredyt hipoteczny?
  • wydawać mniej nie rezygnując z dotychczasowych przyzwyczajeń?
  • oszczędzać pieniądze i zapanować nad swoimi finansami?
...to ten blog jest dla Ciebie! 

Podam Ci na tacy najważniejsze informacje o finansach, podpowiem jak zacząć panować nad swoimi finansami. To wszystko w sposób możliwie zwięzły i czytelny.  
Finanse w Biegu to blog dla tych, którzy chcą w sposób rozsądny panować nad swoimi wydatkami. Na Finansach w Biegu znajdziesz informację o najlepszych ofertach, zamiast analizować i przedzierać się przez wszystkie dostępne na rynku oferty. Finanse w Biegu to blog dla tyc, którzy chcą zmienić swoje podejście do finansów ale nie mają zbyt wiele czasu na teoretyczne aspekty finansów. Wszystko co opisuję na blogu przetestowałem na sobie więc piszę tylko o praktyce. Finanse w Biegu są receptą dla tych, którzy nie chcą liczyć każdego wydanego grosza ale chcą liczyć złotówki.

Jeśli Finanse w Biegu przypadną Ci do gustu to będzie mi bardzo miło, jeśli powiesz mi o tym w komentarzu. :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Tomek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz