23 kwietnia 2015

OKAZJA!!! Zyskaj nawet do 600 PLN rocznie! Pieniądze Cię lubią, więc wracają do Ciebie!

Popularność moich wpisów dość jasno wskazuje, jakie tematy cieszą się Waszym największym zainteresowaniem (obok artykułów, z prawej strony bloga możesz sprawdzić, które wpisy były najchętniej czytane).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiaj chciałbym przedstawić Ci naprawdę bardzo dobrą ofertę konta osobistego, z której sam skorzystałem.

Bank BPH oferuje zwrot 3% od wszystkich transakcji dokonanych karta płatniczą we wszystkich punktach handlowo – usługowych. W ramach promocji do konta "Lubię to!" o wdzięcznej nazwie "Pieniądze Cię lubią" nie ma żadnych ograniczeń - premiowane są wszystkie transakcje. Nie ważne czy placisz w supermarkecie, na stacji benzynowej, aptece, u fryzjera, kosmetyczki czy w internecie. Pieniądze Cię lubią, więc co miesiąc 3% wydatków do Ciebie wraca :-)
Maksymalnie można zyskać 600 PLN rocznie, przy czym co miesiąc nie więcej niż 50 PLN. Warto dodać, że jest to tzw. „sprzedaż premiowa” co oznacza, że zwrot nie jest opodatkowany :-)

Wniosek o otwarcie konta można złożyć przez internet na stronie banku BPH. Należy jedynie wybrać sposób podpisania umowy: kurier lub oddział. Polecam oddział z uwagi na naprawdę mega przyjazną obsługę (pierwszy raz w banku zostałem poczęstowany kawą!), a co najważniejsze z uwagi na dodatkowy prezencik (nie gwarantuje, że w każdym oddziale i przez cały trwania promocji będą dostępne dodatkowe prezenty – ja otrzymałem powerbank).


Nie jesteś przekonany czy "gra jest warta świeczki"? Sprawdź w poniższej tabeli ile możesz zyskać miesięcznie i rocznie tylko przez to, że poświęcisz niewiele czasu na założenie konta (i ewentualne późniejsze zamknięcie go):

Suma miesięcznych wydatków
(w PLN)
Zwrot 3% (w PLN)
– miesięcznie
Zwrot 3% (w PLN)
 – rocznie
300 9 108
500 15 180
700 21 252
1000 30 360
1200 36 432
1500 45 540
1666 i więcej 50 600

Jeśli nie przekonuje Cię miesięczny zwrot kilkudziesięciu złoty to już kilkaset złoty rocznie powinno robić (przyjemne) wrażenie.

>>> Kliknij, aby założyć „Lubię to! Konto” i otrzymywać 3% zwrot za zakupy <<<

Szukając haczyków...

Przyznam szczerze, że szukanie jakiś haczyów w przypadku tej oferty to dość trudne zadanie. Rachunek Lubię to! prowadzony jest bezpłatnie i to bez żadnych dodatkowych warunków. Bezpłatne są przelewy internetowe (to raczej standard ale warto sprawdzać) i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Karta do konta jest bezpłatna pod warunkiem dokonania (i rozliczenia) co najmniej 4 transakcji w danym miesiącu, w przeciwnym razie opłata wynosi 6 PLN/m-c. Trzeba przyznać, że 4 transakcje miesięcznie to nie jest nic skomplikowanego przy takiej ofercie.

Do małych minusików zaliczyć można jeszcze opłatę za realizację zlecenia stałego – 2 PLN ale kto powiedział, że trzeba ustanawiać zlecenia stałe na tym rachunku?

Promocja dostępna jest jedynie dla nowych klientów banku, tzn. że jeśli w 2015 r. nie byłeś klientem banku BPH to możesz skorzystać z tej oferty.

Największym minusem tej oferty jest to, że zwrot będzie wypłacany tylko przez 12 miesięcy. Nie ma żadnego okresu przez który trzeba utrzymywać konto – można je zamknąć w każdej chwili (ale lepiej nie robić tego przez 12 miesięcy bo szkoda nie korzystać z takiej promocji).

Promocja jest ważna do 30 czerwca 2015 i w tym czasie należy otworzyć konto i złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej. W praktyce i jedno i drugi wykonuje się w tym samym czasie.

>>> Kliknij, aby założyć „Lubię to! Konto” i otrzymywać 3% zwrot za zakupy <<<

Dla porządku dodam, że w ramach tej samej promocji można uzyskać dodatkowe 50 PLN (a więc w sumie maksymalnie 650 PLN) za otwarcie limitu w koncie ale sam z tej możliwości nie korzystam. Zdaję sobie sprawę, że to taka mała „pułapka” na klientów – masz już limit więc jest duża szansa, że zaczniesz z niego korzystać. Jak zaczniesz z niego korzystać to pojawią się odsetki, które będzie należało zwracać do banku. Nie jestem fanem zadłużania się więc i Tobie radzę poprzestać na samych zwrotach za zakupy, aczkolwiek decyzja należy do Ciebie.

Do pobrania:
 • Regulamin promocji "Pieniądze Cię lubią" znajdziesz tutaj.
 • Taryfę Opłat i Prowizji banku BPH znajdziesz tutaj.


To nie jest wpis sponsorowany. Nie mam żadnej korzyści z opublikowania tych informacji. Z bankiem BPH nie łączy mnie nic poza tym, że sam z tej oferty skorzystałem.

Jeśli uznasz, że przedstawiona oferta jest odpowiednia także dla Ciebie i założysz konto korzystając z  zamieszczonych na tym blogu linków to ja otrzymam za to wynagrodzenie. Ciebie to absolutnie nic nie kosztuje. 


Korzystam z programu afiliacyjnego Comperialead i za każde założone konto z wniosku pochodzacego z "moich" linkow otrzymuje wynagrodzenie od Comperii. Ty też możesz w ten sposób zarabiać! Jeżeli masz bloga lub swoją stronę internetową to możesz zarejestrować się w programie afiliacyjnym Comperialead.pl i zarabiać oferując różne (nie tylko bankowe) produkty.

Jeżeli złożyłeś wniosek korzystając z zamieszczonych na mojej stronie linków to bardzo serdecznie dziękuję. :-)


2 komentarze:

 1. Witaj, bardzo podoba mi się Twój blog, dlatego dodałem Cię do mojej listy blogów pod adresem firmeon.pl
  Zajrzyj jeżeli masz ochotę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzysztof, bardzo dziękuję. Jak będę pisał o blogach finansowych to będę pamiętał o firmeoN.pl :-)
   Pozdrawiam, Tomek

   Usuń