8 listopada 2015

OKAZJA!!! Bezpłatne konto na 4% + zwrot 100 zł za wydane 100 zł!

Czasami trafiają sie okazję tak dobre, że naprawdę cieżko z nich nie skorzystać. Tak jest tym razem. Co powiecie na darmowe konto z oprocentowaniem 4%, darmową kartą do konta i zwrot 100 zł za wydane 100 zł? Brzmi nieźle, prawda? :-)

Agora wspólnie z BZ WBK organizuje promocję z gwarantowaną premią 100 zł. Aby z niej skorzystać należy do 23 listopada zarejestrować się na stronie promocji podając swój adres e-mail oraz akceptując regulamin promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobobowych (wystarczy pierwsza zgoda):W kolejnym kroku otrzymujemy maila z adresu noreply@bankzpremia.pl z linkiem, ktory należy kliknąć, aby dokonać aktywacji konta. Pozostała część procesu to już składanie wniosku o Konto Godne Polecenia oraz kartę debetową na stronach banku BZ WBK. Konto możemy otworzyć za pośrednictwem kuriera lub przelewu weryfikującego z innego banku.

Warto zaznaczyć, że składając wniosek w tej promocji musimy:
 • wyrazić zgodę na zwolenienie banku z tajemnicy bankowej. Jest to związane z faktem, że organizatorem promocji jest Agora więc bank musi uzyskać naszą zgodę, aby móc potwierdzić orgaizatorowi (który wypłaca premie), że spełniliśmy warunki promocji. 
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz
 • podać w banku numer telefonu komórkowego
i dodatkowo nie możemy złożyć w banku sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 100 zł?


Od razu uspokoję, że naprawdę bardzo niewiele. Do 31 grudnia 2016 r. należy wykonać transakcje bezgotówkowe (a więc również w internecie) na ...100 zł i czekać do 31 stycznia 2016 na potwierdzenie od organizatora promocji o przyznaniu gwarantowanej premii. Po otrzymaniu maila będziemy mieli czas do 14 lutego na zalogowanie się na konto promocji i uzupełnienie danych (imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer Konta Godnego Polecenia otwartego w promocji). Premia 100 zł zostanie wypłacona na konto do 29 lutego 2016 r. 

W skrócie cały proces wygląda tak:
Kliknij, aby powiększyć


>>> Kliknij, aby założyć darmowe konto w BZ WBK na 4% i otrzymać 100 zł <<<

Czy są jakieś opłaty za konto lub kartę?


Zakładają konto w tej promocji automatycznie zostajemy objęci warunkami promocji "Konto na 4%". W ramach tej promocji do 30 czerwca 2017 r konto oraz karta są całkowicie bezpłatne (w tym również wypłaty ze wszystkich bankomatów). Mało tego, konto jest oprocentowane na 4% (do kwoty 4.000 zł), a więc na poziomie najlepszych lokat!

Warto także dodać, że w ramach promocji "Konto na 4%" możemy otworzyć, aż trzy Konta Godne Polecenia (ale niestety pozostałe dwa już nie wliczają się do promocji z premią 100 zł). Jednak dzięki temu można zapewnić sobie bardzo dobre oprocentowanie 4% na 12.000 zł (3 konta po 4.000 zł) i pewność tego oprocentowania aż do 30 czerwca 2017 r.

Regulamin akcji promocyjnej możecie znaleźć tutaj.
Regulamin promocji "Konto na 4% jest dostępny tutaj.

>>> Kliknij, aby założyć darmowe konto w BZ WBK na 4% i otrzymać 100 zł <<<


To nie jest wpis sponsorowany. Nie mam żadnych korzyści z opublikowania tego wpisu. Po prostu oferta jest na dyle dobra, że z czystym sumieniem polecam ją i Tobie. Jeśli uznasz, że przedstawiona oferta jest odpowiednia także dla Ciebie i założysz konto korzystając z  zamieszczonych na tym blogu linków to ja otrzymam za to wynagrodzenie. Ciebie to absolutnie nic nie kosztuje.
Korzystam z programu afiliacyjnego Agora Performance i za każde założone konto z wniosku pochodzącego z linków zamieszczonych na tej stronie otrzymuje wynagrodzenie. Jeżeli złożyłeś wniosek korzystając z zamieszczonych na mojej stronie linków to bardzo serdecznie dziękuję. :-)

15 komentarzy:

 1. A jak zamknąć konto np. za pół roku? Jakieś wymaganie? Opłaty? Okres wypowiedzenia?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto można zamknąć osobiście w oddziale lub przesyłając oświadczenie (móż być własnoręcznie napisane) na adres banku. Opłat związanych z zamknięciem nie ma żadnych. Okres wypowiedzenia jest standardowy jak we wszystkich bankach - 30 dni.

   Pozdrawiam,
   Tomek

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta oferta jeszcze obowiązuje, chętnie bym skorzystał ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze tak, choć trzeba się spieszyć bo na stronie promocji można zarejestrować się tylko do 23 listopada :-)

   Usuń
 4. Jest jeden haczyk, jęśli nie zgodzisz się na wysyłanie oferty handlowej na maila to musisz płacić za kartę 7 pln, a nie każdy chce mieć spamowana skrzynkę reklamami banku. Przynajmniej tak wyczytałem w regulaminie. Zgadza się? Ja skorzystałem z oferty. Do kiedy trzeba wydać te 100pln? Czy może to być zakup np: dwóch rzeczy z allegro po 50pln?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunkiem udziału w tej akcji jest zgoda na przesyłanie informacji handlowej droga elektroniczną. Jeśli się na to nie zgodzisz to nie możesz liczyć na premię 100 zł.

   100 zł trzeba wydać do końca roku i może to być kilka transakcji, także w internecie. Ważne, żeby łączna suma transakcji była na kwotę przynajmniej 100 zł.

   Pozdrawiam,
   Tomek

   Usuń
  2. Jeszcze w uzupełnieniu poprzedniego komentarza. Jeśli spełnisz warunki udziału w promocji (m.in. zgoda na informacje handlowe) to karta będzie bezpłatna do 30.06.2017.

   Usuń
 5. Ja zarabiam na credit agricole około 25-35 pln miesięcznie nie płacąc za nic bankowi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Rafał,

   Znam tę promocję. W pierwszej chwili wydała mi się bardzo skomplikowana ale po dokładnym zapoznaniu się z regulaminem stwierdziłem, że nie jest taka zła. Sam mam zamiar z niej skorzystać i polecę nią w jednym z kolejnych wpisów.

   Pozdrawiam,
   Tomek

   Usuń
 6. Drugi raz ją zrobili, za pierwszym razem dostępna była do końca czerwca.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem dostępna jest do końca roku, więc jeszcze trochę czasu zostało :-)

   Usuń
 7. Całkiem ciekawa oferta, zastanowię się nad tym skoro jeszcze czas do końca roku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Teraz jest coraz więcej takich ofert.

  OdpowiedzUsuń
 9. Może i jest co raz więcej ale brakuje lokat wysoko oprocentowanych. Kiedyś bez problemu można było znaleźć lokatę z 5 czy 6%, a dzisiaj banki maksymalnie mogą zaproponować 3% w skali roku.

  OdpowiedzUsuń