12 marca 2015

OKAZJA!!! 65 PLN piechotą nie chodzi czyli promocja, z której żal nie skorzystać!

Całkiem niedawno, we wpisie Garmin za darmo!!! Jak banki mogą zostać Twoimi sponsorami? opisywałem w jaki sposób można zarabiać na promocjach bankowych. Przedstawiłem również swoje dochody z tego tytułu w ubiegłym roku. Dla przypomnienia - zgarnąłem kwotę 1.516,27 PLN - za to, że rozsądnie korzystałem z różnych promocji. Dzisiaj chciałbym polecić i Tobie jedną z takich promocji, na których można tylko zyskać.Ale po kolei..


Ile mogę zarobić?

Do zgarnięcia jest kwota 65 PLN:
 • 55 PLN za założenie Wymarzonego Konta w Raiffeisen Polbank oraz dodatkowo 
 • 10 PLN za założenie Lokaty Mobilnej w tym banku
Organizatorem promocji jest Comperia.pl - i to ona wypłaci w/w kwoty na Twój rachunek. Natomiast sama promocja organizowana jest poprzez stronę  www.comperiabonus.pl.

Wymarzone Konto to rachunek otwierany i prowadzony bezpłatnie. Nie ma żadnych ukrytych opłat, nie ma konieczności zapewniania wpływów na konto. W ramach Wymarzonego Konta otrzymujemy - bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów, bezpłatne przelewy internetowe.

Mało tego Wymarzone Konto jest oprocentowane i to biorąc pod uwagę, iż jest to zwykły ROR to oprocentowanie jest całkiem przyzwoite:
 • 0 PLN - 3 000 PLN - aktualnie 0,5% (stopa referencyjna NBP x 0,25)
 • 3 000,01 PLN - 10 000 PLN - aktualnie 1,5% (stopa referencyjna NBP x 0,75)
 • od 10 000,01 PLN - aktualnie 2%  (stopa referencyjna NBP x 1)
Haczyki?
Niemal nie ma. Konto prowadzone jest bez opłat ale jest opłata 3 PLN za kartę debetową. Jednak, zgodnie z regulaminem promocji wysatrczające jest założenie samego konta... Jeśli więc nie potrzebujesz karty to nie musisz jej zamawiać.

Lokata Mobilna - tu już jakby nie patrzeć próżno szukać jakiś haczyków :-) Lokata na 3 miesiące na 4% to biorąc pod uwagę aktualne warunki rynkowe bardzo dobra oferta, a w zasadzie jedna z lepszych. Lokatę można założyć przez aplikację mobilna banku na kwotę od 1 000 PLN do 10 000 PLN.

Do kogo skierowana jest promocja?

Do nowych klientów banku. Z promocji wykluczeni są osoby, które w dniu przystąpienia do promocji są posiadaczami lub współposiadaczami RORu w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami lub współposiadaczami RORu w tym banku po 1 stycznia 2015 r.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć 65 PLN?

 1. W terminie do 15 kwietnia 2015 r. zarejestrować się na stronie promocji www.comperiabonus.pl podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu oraz zaakceptować regulamin promocji (który znajdziesz tutaj).  Następnie korzystając z linku aktywacyjnego otrzymanego na podany podczas rejestracji mail należy poprzez stronę  www.comperiabonus.pl złożyć wniosek o otwarcie Wymarzonego Konta. UWAGA!!! Maile z linkiem aktywacyjnym przychodzące od Comperii często wpadają do spamu (zwłaszcza na Gmailu). Jeśli dokonałeś rejestracji na stronie  www.comperiabonus.pl ale nie otrzymałeś maila to koniecznie sprawdź spam. 
 2. Do dnia 30 kwietnia 2015 r. należy podpisać z Raiffeisen Polbank umowę o założenie konta. Cały proces zawierania umowy można załatwić online poprzez przelew autoryzacji na 1 złoty lub metodą tradycyjną - podpisać umowę dostarczona przez kuriera.
 3. Do dnia 30 kwietnia 2015 r. można również korzystając z aplikacji mobilnej Reiffeisen Polbank założyć Lokatę Mobilną w celu otrzymania dodatkowego bonusu - 10 PLN.
 4. Do dnia 15 maja Comperia prześle na adres mailowy podany we wniosku (patrz pkt. 1) link aktywacyjny, po kliknięciu w który zostaniemy przeniesieni na stronę do logowania Comperii. W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania linku będziemy proszeni o podanie imienia, nazwiska oraz numeru Wymarzonego Konta otwartego w ramach niniejszej promocji. 
 5. Premia 55 PLN + 10 PLN w przypadku otwarcia Lokaty Mobilnej zostanie wypłacona na w/w konto do 29 maja 2015 r. Od wypłaconej premii nie ma potrzeby opłacania podatku dochodowego.
 6. Po tym okresie konto można zamknąć. Prawda, że proste? :-)

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany jakie to proste to proponuję obejrzec krótki, instruktażowy filmik:Jeszcze nie jesteś przekonany?

To może skuszą Cię dodatkowe nagrody rzeczowe, ktore można otrzymać za udział w konkursie? Konkurs polega na przygotowaniu hasła reklamowego dla Promocji Comperia Bonus na maksymalnie 200 znaków i umieszczeniu go na profilu Comperii na Facebooku w miejscu oznaczonym jako "Hasła reklamowe".

W konkursie oczywiście mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które skorzystały z promocji na stronie www.comperiabonus.pl. Konkurs trwa do 15 kwietnia 2015 r. 

Nagrody?
 • 5 x iPad Mini 16 GB wifi 
 • 5 x xzegarek Smartwatch LG
Pamietaj, że promocja trwa do 15 kwietnia 2015 r. ale jest limitowana, co oznacza, że może zakończyć się wcześniej. Warto więc nie zwlekać do ostatniej chwili tylko już teraz zarejestrować się na stronie promocji i zapewnić sobie 65 PLN bonusu. 5 komentarzy:

 1. Dzięki za opis promocji. Zastanawiam się nad tym kontem, ale mam jedno pytanie, może będziesz w stanie odpowiedzieć. Ile kosztuje utrzymanie i wyrobienie karty płatniczej do tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koszt karty to 3 pln miesięcznie ale w tej promocji karta nie jest obowiązkowa (sam założyłem tylko konto). Jeśli jednak zamierzasz korzystać z konta i wziąć kartę to warto dodać, że karta ma bogaty pakiet ubezpieczeń (np. naprawa agd i rtv) więc te 3 PLN to nie jest tak dużo biorąc pod uwagę ubezpieczenia.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto jeszcze dodać, że jeśli mieliśmy oszczędności większe niż 15 tyś zł to o wiele korzystniej było skorzystać z oferty na lokatę 6%. Niestety już jej nie ma, a ofertę Comperii z kobiecego punktu widzenia opisałam też na swoim blogu. Może Tomku będziesz miał ochotę rzucić fachowym okiem:)
  http://zkasiacisieoszczedzi.pl/konta-osobiste/comperia-bonus-55-zl-i-konto-raiffeisen-polbank-do-2/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, widzę, że w tym wypadku kobiecy i męski punkt widzenia jest taki sam i doszliśmy do tego samego wniosku, że opłaca się skorzystać z tej promocji. :-)

   To prawda, że oferta lokaty na 6% była lepsza ale tylko dla tych, którzy dysponowali gotówką powyżej 12 tys PLN. Przy mniejszych kwotach bardziej opłacalny jest zysk z tej promocji.

   Usuń